» » Новий винахід: вчені створили скло з деревини

Новий винахід: вчені створили скло з деревини

Автор: Kosmach O.P. от 16-02-2021, 22:36

Брали участь в створенні та розробки нових технологій фахівці Університету Меріленда та Університету Колорадо. Винахідник Джунйонга Чжу, стверджує, що матеріали з деревини знайдуть широке застосування в різних галузях, у тому числі, й у будівельних.

З якого матеріалу створили скло? Матеріалом для розробки стало бальзовое дерево, піддане окисленню при кімнатній температурі. Саме завдяки цьому воно стало прозорим. Згодом деревина заповнюється полівініловим спиртом (синтетичним полімером), і матеріал виходить прозорим на рівні стандартного скла.

Бальзовое дерево росте у Центральній і Південній Америці, в сухому вигляді його деревина надзвичайно м’яка і легка. Легкість і міцність нового матеріалу обумовлені наявністю натуральної целюлози і енергопоглинаючого полімерного наповнювача в структурі деревини.

Виробництво такого скла набагато дешевше, плюс – матеріал може стати чудовою альтернативою для вікон, завдяки його теплоефективності. Крім будівництва його можна буде використовувати в автомобільній промисловості, при виготовленні гаджетів, а також в інших галузях.

https://derevoobrobnyk.com/novyj-vynahid-vcheni-stvoryly-sklo-z-derevyny/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 1 днів з моменту публікації.